קוסם לברית – מופע קסמים לכל המשפחה

חוגגים ברית או בריתה? מזל טוב!!! אם הגעתם לכאן, כנראה שחשבתם לשלב קוסם לברית אותה תערכו. וזה, למרות שאנו די משוחדים, רעיון נהדר!

 כאשר תינוק חדש מצטרף למשפחה זוהי שמחה גדולה שאי אפשר לתאר במילים. לפי המסורת היהודית הידועה, שמונה ימים לאחר הלידה אנו מביאים את הרכש הטרי בברית אברהם אבינו. בצורה זו אנו חוגגים את הצטרפות התינוק למשפחה. באופן טבעי, חגיגות ברית מאורגנות בדרך כלל במהירות, ואנו עשויים גם לפגוש בהן ילדים. ילדים שיתרוצצו להם במהלך כל האירוע – דבר משמח שעלול גם להיות קצת מציק. את הילדים תוכלו למצוא באירוע גם משום שסביר להניח שבשכבת הגיל שלכם ישנם הרבה הורים לילדים קטנים, וגם… וכן, זה תמיד כך… בגלל ההתרעה הקצרה שלא אפשרה לכולם למצוא בייביסיטר…!

 כאשר יש ילדים רבים באירוע אתם צריכים לוודא שלא ישתעממו – אחרת מדובר במתכון לבלגן של ממש. בלגן שיפגום בהנאת הילדים ומשם בהנאתם של ההורים שרק רוצים להירגע ולשמוח בשמחת החוגגים. פתרון טוב לכך הוא קוסם לילדים אשר יערוך עבורם מופע קסמים!

הופעת קסמים לילדים

על מנת לאפשר להורים קצת מנוחה, חשוב שהילדים יבלו ולא ישתעממו. אחרת הם יתחילו להפריע ולנדנד להורים בלי סוף… קוסם לברית זה פתרון מצויין לסוגיה הזו. קוסם שכזה יודע לרתק את הילדים במופע קסמים מרהיב. ואם הקוסם ממש מקצועי, הוא גם יצחיק את הילדים כהוגן – ממש כאילו מדובר במופע קסמים המשלב עם מופע סטנד אפ לילדים. בתור הורים לילדים אין צורך שנספר לכם עד כמה זה קשה ומאתגר לבדר את הילדים ולשמור על העניין שלהם. ישנו הבדל גדול בין ילד אחד או שניים, לבין קבוצה גדולה של ילדים. וכאשר ישנם ילדים בגילאים שונים ותחומי עניין שונים זה הופך להיות מאתגר עוד יותר (למשל חלק בני 13, חלק בני 4, וחלק בני 8). עומרי ישי, קוסם לילדים שהוא גם סוג של סטנדאפיסט לילדים, מעביר מופע קסמים מצחיק וסוחף במיוחד. כזה שאיש לא יישאר אדיש בו. עומרי הוא האיש המתאים להתמודד עם האתגרים הכרוכים באירוע משפחתי שכזה!

קוסם ליום הולדת וברית – סוד המקצוע

אז כיצד ניתן להרים מופע קסמים לילדים ולשמור אותם מרותקים למופע? כיצד ניתן להבטיח שכולם ייהנו? הסוד הגדול הוא אהבה קודם כל. אהבה למקצוע הקוסמות וכמובן שגם אהבה וסבלנות רבה לילדים; כאשר התנאים הללו מתקיימים כל השאר הופך להיות קל ומהנה. מגיל צעיר עומרי ידע שהוא רוצה להיות קוסם. ובדיוק כפי שהוא עמד בהשתהות מול קוסמים בילדותו, כך היום הוא גם מעביר את תחושת הקסם לילדים שבפניהם הוא מופיע בימי הולדת או בריתות. 

עומרי ישי יודע לבחור את הקסמים המתאימים לשכבת הגיל שבפניה הוא מופיע, כולל מתן פתרונות לקהלים מורכבים בחתך הגילאים. ואכן, בדרך כלל באירועים בהם יש צורך במפעיל כמו קוסם לברית, הקהל הוא די אטרוגני בגילו. אגב, למבוגרים שבניכם – אל חשש – לרוב גם ההורים בעצמם באים להסתכל במופע הקסמים  – וגם הם, תמיד, נהנים בטירוף. כנראה שזה בזכות הקסמים המרהיבים אך גם בזכות ההומור המאוד מצחיק שמשולב במהלך המופע. 

קוסם לבריתה – אטרקציה לאירוע מושלם

בין אם מדובר באירוע ברית או בריתה, השמחה תמיד גדולה! אבל בשביל הילדים זה לא בהכרח מספיק… אז על מנת לבדר את החברס הצעירים, ולאפשר להם גם ליהנות מהחגיגה, הזמינו קוסם לברית. 

מופע קסמים לילדים אינו דורש שעות על גבי שעות של הכנות, וניתן לערוך אותו בכל מקום שבו אתם עורכים את הברית (וכמובן שבכל מקום בארץ – תל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע, וכו'…). כל מה שהקוסם צריך זה פינה קטנה בה הילדים יוכלו לשבת, מבלי שהמבוגרים יפריעו כמובן. כך הם יוכלו ליהנות ממופע מבדר ומצחיק המשולב עם קסמים מדליקים. כאשר עומרי מתחיל במופע, החלל מתמלא בפרצי צחוק ושמחה וכולם מרוצים. בהתחייבות!

WhatsApp Image 2021 02 10 at 09.30.24
WhatsApp Image 2020 09 26 at 20.02.51 1024x682 1
WhatsApp Image 2021 02 24 at 17.13.51 3
WhatsApp Image 2021 02 28 at 17.31.09
20121437 1412957402122044 8868108068478436671 o 1412957402122044