איך לבחור הופעה לילדים

לאחר תקופה ארוכה שהילדים בילו בבית – במיוחד בימים אלו, בשל המצב הבריאותי עם נגיף הקורונה – הרבה הורים מרגישים חנוקים. אחד הפתרונות הטובים הוא הוא למצוא פעילות או הופעה לילדים שתעסיק את זמנם ותיתן מעט הפוגה ונחת להורים. כי מה יותר מבריא וכיף מצחוק וקסמים???

הופעה לילדים מומלצת – הכיצד?

הדרך הראשונה לבחירת מופע מומלץ לילדים היא גיל הילדים. לפי גיל הילדים שלכם תוכלו לדעת אם ללכת להצגת ילדים או בגלל ספורט אתגרי כזה או אחר. כאשר הילדים קטנים, קל יותר לנווט ולמצוא פעילות כמו הפעלת תיאטרון בובות שמותאמות בדרך כלל לגילאי 3-5. עם זאת, חשוב לציין, ככל שהילדים גדלים, הפעילות שתבחרו חייבת להיות מותאמת לגיל ולסוג הפעילות שמתאים לאותו הגיל. דרך טובה לברר מה הילדים שלכם אוהבים היא כמובן לשבת איתם לשיחה ולשאול בצורה ישירה "מה תרצו לראות?" ועל פי הנתונים שתקבלו לבחור את הופעת הילדים הטובה והמתאימה ביותר. אז נכון, אנחנו משוחדים כאן, אבל מופע קסמים הוא פעילות שפשוט לא תאכזב אף ילד באף גיל (כל עוד המופע איכותי כמובן). מופע קסמים לילדים מתאים לספקטרום רחב של גילאים.

איפה אפשר לברר על הופעות לילדים

בסמוך לחגי ישראל, ניתן למצוא המון מידע בבתי ספר, גנים, מתנסים קהילתיים וכדומה, אשר מציעים הופעות לילדים בשלל גילאים. לדוגמא, אם מתקרב חג פורים, תוכלו לברר דרך קבוצות הורים שונות או בתי ספר, איפה אפשר למצוא קוסם לפורים. בנוסף, כאשר מתקרבת חופשת הקיץ, יש המון קייטנות שמציעות מגוון רחב של פעילויות לילדים כולל קוסם לקייטנה.

רצוי לברר גם מול העיריה בעיר מגורכם, אשר גם מציעה פעילות לילדים בכל עונות השנה שכוללת אטרקציות וקוסם לילדים. זאת ועוד, תמיד תוכלו להיעזר בד"ר גוגל היקר, ולחפש אודות הופעה לילדים אשר מתקיימת באזור מגוריכם או בערים הקרובות.

אילו הופעות מציעות קייטנות

הפעילות בקייטנה יכולה לכלול סוגי ספורט לחיזוק המערכת הגופנית של הילדים, הופעת סטנד אפ לילדים, קוסם לילדים ועוד. ישנן גם הופעות מוזיקליות והצגות, כמו כן פעילות יצירה של צבעים ופיסול, קוסם לקייטנה ומתקנים מתנפחים. כמו כן הקייטנה יכולה להציע פעילות בבריכה או בים, או טיולים בטבע, פעילות עם חיות ומחנאות שכוללת לינה בטבע.

איך לתכנן הופעה לילדים בביתכם?

אם אין לכם כוח לצאת מהבית כדי להביא את הילדים שלכם למופע לילדים, תמיד תוכלו לתכנן הופעה כזו בבית. מידע אודות תכנון הופעות, סוגי פעילות, מפעילים לילדים ועוד, ניתן למצוא בקלות דרך מנועי החיפוש השונים.

בהתאם למה שהילדים שלכם אוהבים או מתחברים אליו, תוכלו להרכיב כל סוג פעילות לפי התקציב העומד לרשותכם. במידה ואינכם רוצים לשאת בנטל התשלום לבד, תוכלו להיעזר בקבוצות הורים שונות כדי שהם ישתתפו עימכם בהוצאה.

בין אם זה מופע לילדים במתנ"ס הקהילתי, קוסם לקייטנה, קוסם לילדים או כל פעילות אחרת שתבחרו, כדאי לעשות רשימה של אילו דברים תרצו עבור הילדים שלכם. איזו סוג פעילות תתרום ותעשיר אותם.

 

19800895 1405972209487230 5296237660414422824 o 1405972209487230